Stemple od Modico – nowoczesne pieczątki nie tylko dla firmy

Stemple od lat są wykorzystywane w biznesie, sferze budżetowej oraz szkolnictwie. W ostatnim czasie coraz częściej znajdują zastosowanie także w szeroko pojętych aplikacjach pozabiznesowych. Do czego możemy wykorzystać stemple błyskowe Modico? Co odróżnia technologię flash od tradycyjnych automatów samotuszujących? Czy Modico oferuje stemple do pracy na różnych podłożach?

Po stemple coraz częściej sięgamy w projektach typu DIY (z ang. do it yourself ), takich jak kartki okolicznościowe czy metki lub etykiety do wyrabianych ręcznie produktów tekstylnych. Stemple i pieczątki są również chętnie wykorzystywane w instytucjach opiekuńczo-wychowawczych, takich jak żłobki i przedszkola. Doskonale sprawdzają się w aplikacjach dekoracyjnych, jako nagrody za dobre zachowanie czy system wspomagający organizację pracy placówki. Za ich wyborem przemawia przede wszystkim duża dowolność treści oraz znaków graficznych, które możemy zamieścić na stemplu, jak również duże możliwości wyboru koloru.

Tradycyjna czy błyskowa – zalety nowoczesnej pieczątki

Już tradycyjne automaty samotuszujące oferowały swoim użytkownikom dużą wygodę i naprawdę szeroki zakres praktycznego zastosowania stempli. Teraz, wraz z popularyzacją metody błyskowej, pieczątki beztuszowe wyznaczają całkowicie nowe standardy użytkowania stempli w przestrzeni biznesowej i poza nią. Dzięki szybkiej i prostej metodzie produkcji ze stempli beztuszowych możemy korzystać w zaledwie 5 minut od ich zaprojektowania, a to dopiero początek. Marka Modico oferuje szeroki wybór maszyn błyskowych i akcesoriów do wyrobu pieczątek metodą błyskową, co przekłada się na praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia pieczątek w różnych rozmiarach, kształtach, kolorach. Każda wykonana w ten sposób pieczątka gwarantuje nam wyraźne odbitki – niezależnie od tego, czy na waflu znajduje się napis, grafika czy forma łączona – i nawet do 6 razy więcej odbić z jednej pieczątki niż w przypadku automatu samotuszującego. Dodatkowo, w pieczątkach błyskowych tusz nie zasycha i nie rozlewa się, dzięki czemu stemple są jeszcze wygodniejsze w użytkowaniu.

Wybierając odpowiednie akcesoria możemy tworzyć stemple przeznaczone do pracy na papierze, jak również na szeregu innych podłoży, w tym podłoży śliskich i dotąd nieprzyjaznych dla pieczątek. To wszystko sprawia, że potencjalnych zastosowań stempli błyskowych jest naprawdę dużo, a pieczątki mogą być z sukcesami użytkowane nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *